Hugo Boss Tommy Hilfiger Ray-Ban Diesel Roberto Cavalli Esprit Dolce&Gabbana Versace visual lightbox fullby VisualLightBox.com v6.1

Naša ponuka dioptrických okuliarov

V dnešnej dobe dioptrické okuliare neslúžia len na korekciu vlastnej refrakčnej chyby ale sú aj módnym doplnkom, ktorý vyzdvihne individualitu každého nositeľa. Či už sú to masívne plastového rámy, kovová klasika alebo ľahké vŕtané rámy, svoje okuliare si u nás nájde každý.

V našich optikách Vám máme širokú ponuku dioptrických rámov popredných svetových značiek: Prada, Silhouette, Tommy Hilfiger, Eschenbach, Gant, Guess, Anna Hickmann, Dolce&Gabbana, Porsche Design, Givenchy, Emilio Pucci, Vogue, Ray-Ban, Furla, Pierre Cardin, Rodenstock, Salvatore Ferragamo, Carolina Herrera a mnoho ďalších. Tak isto máme v ponuke dioptrické rámy pre menej náročných klientov vo veľmi príjemných cenových reláciách, detské, mládežnícke a športové dioptrické rámy, plavecké dioptrické okuliare, ochranné okuliare k počítaču a dioptrické okuliare so slnečnými clonami.

Aké typy dioptrických okuliarov vlastne poznáme? Môžeme si ich rozdeliť podľa použitého materiálu z ktorého sú vyrobené na plastové (najčastejšie acetát) a kovové (zliatiny kovov - oceľ, titán). Potom podľa upevnenia v šošoviek v ráme ich delíme na celorámy (rám je okolo celej okuliarovej šošovky), polorámy alebo tzv. uchytenie na silón (okuliarová šošovka je najčastejšie v spodnej časti odkrytá a je uchytená silónom) a bezrámové okuliare tzv. vŕtané, pri ktorých sú okuliarové šošovky vlastne spojovacím článkom medzi stranicami a nosníkom.

Príďte si k nám vybrať svoje dioptrické okuliare. Tešíme sa na Vás v Optike Gerboc v Snine a v Humennom. Máme najväčšiu ponuku okuliarov v meste, príjemných optikov, ktorí Vám radi pomôžu s výberom a doporučia najvhodnejšie okuliarové šošovky podľa Vašej refrakčnej chyby, preferencií a prianí.

Swarovski Tag Heuer Jaguar Carrera Guess Salvatore Ferragamo Carolina Herrera Rodenstock visual lightbox fullby VisualLightBox.com v6.1