Ray-Ban Carolina Herrera Trussardi Fendi Lacoste Adidas Salvatore Ferragamo Gant visual lightbox fullby VisualLightBox.com v6.1

Naša ponuka slnečných okuliarov

V našich optikách máme širokú ponuku slnečných okuliarov popredných svetových značiek medzi ktoré patria: Ray-Ban, Porsche Design, Guess, Prada, Carolina Herrera, Dolce&Gabbana, Trussardi, Armani, Fendi, Lacoste, Gant, Rodenstock, Emilio Pucci, Adidas, Salvatore Ferragamo, Joop!, Polaroid, His a mnoho ďalších. Tak isto máme v ponuke slnečné okuliare pre menej náročných klientov vo veľmi príjemných cenových reláciách, športové slnečné okuliare, polarizačné okuliare pre šoférov alebo len tak ku vode či na hory a pre pre Vás nositeľov dioptrických okuliarov radi urobíme aj slnečné dioptrické okuliare.

Ľudské oko sa vie prispôsobiť intenzite svetla zúžením zreničky a prižmúrením očí. Pri vyššej intenzite svetla ale dochádza k oslneniu a nedokážeme kvalitne rozoznávať okolie. Slnečné okuliare tento nepríjemný efekt odstraňujú a zároveň nás chránia pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Ultrafialové žiarenie sa nevyskytuje len pri slnečných dňoch, ale je tak isto prítomné aj pri zatiahnutej oblohe. Preto by sme mali používať slnečné okuliare v každom ročnom období. Dôležité je si vybrať tie správne podľa príležitosti nosenia a intenzity žiarenia. Získame tak spoľahlivú ochranu očí a zároveň aj veľmi štýlový módny doplnok.

Aký je rozdiel medzi slnečnými okuliarmi zakúpenými v drogérií/na trhu alebo v optike? Rozdiel je taký, že v našej optike všetky slnečné okuliare spĺňajú 100% UV filter, spĺňajú všetky potrebné európske normy, sú od renomovaných dodávateľov svetových značiek s požadovanými certifikátmi kvality pre ochranu zraku, sú vyrobené z kvalitných materiálov, je na nich zákonná 2-ročná záruka, bezplatný servis a naši ochotní optici Vám vyberú tie, ktoré Vám budú najlepšie sedieť podľa Vašich požiadaviek a preferencií. Máte istotu, že ste si kúpili kvalitné slnečné okuliare, ktoré ochránia Vaše oči.

V prípade nekvalitných slnečných okuliarí zakúpených v predajniach nezaoberajúcich sa optikou Vám toto nikto nemôže garantovať. Čo sa stane ak tieto veci nie sú dodržané? Pri meraní takýchto slnečných okuliarov na priepustnosť UV žiarenia sa nám často stáva, že slnečné šošovky nie sú po celom povrchu homogénne, pri meraní sú patrné odchýlky, čo sa týka absorpcie UV žiarenia a aj optických vlastností. V takom prípade sa Vám zrenička za slnečnou šošovkou rozšíri a Vám sa do oka dostáva ešte viac ultrafialového žiarenia, ako keby ste slnečné okuliare nemali, čím si ešte viac škodíte.

Pre viac informácií sa zastavte u nás v optike. Radi ochotne zodpovieme Vaše otázky a poradíme Vám s výberom správnych slnečných okuliarov. V každej optike u nás stretnete personál zložený výhradne z optikov ochotných Vám so správnym výberom poradiť.

Emilio Pucci Serengeti Versace Mercedes Benz Porsche Design Prada Dolce&Gabbana Prada visual lightbox fullby VisualLightBox.com v6.1